Tam někde venku je řešení...

Kdo si zaslouží vyhrát?

20.12.2009 14:23

Dnes asi za půl hodiny začne poslední přímý přenos Česko-Slovenské SuperStar? Kdo a proč by měl vyhrát?

Podle ankety na Zafiho světě Martin vede se 75% vašich hlasů, na oficiálních stránkách SuperStar je to přesně 50:50 a na Novinky.cz je skóre takové, že Martin vyhrává o necelých 5%.

 

Martin Chodúr

Od začátku jeden z největších favoritů už od divadla, byl posledním Čechem už v TOP 3. I když soutěžil, vyhrál Objev roku 2009 a natočil videoklip pro svojí kapelu Robson. Martin umí hrát na klarinet, jak dokázal při hraní písně Paparazzi od Lady GaGa. Narozdíl od Mira Šmajdy nedělá takovou show, nicméně to nemusí ani tak vadit, pokud posloucháte v autě CDéčko. Ještě nikdy neřekla porota jeho jméno u Rozhodnutí, moderátoři ho často jako prvního pouštěli nahoru po schodech do Bezpečné zóny.

Pro Martina hlasujte ve tvaru STAR 10 na číslo 906 06 13.

 

Miroslav Šmajda

Z počátku nenápadný, ale brzy si získal šílené množství fanynek. Někdy prošel do dalšího kola jen o vlásek. Před SuperStar studoval architekturu. Jeho show byly největší v celé SuperStar, nicméně nemá tak vypracovaný hlas. Jak jsem říkal, na show ani tak nesejde, když posloucháte CD. Mira porota často kritizovala, hlavně v kole Michaela Jacksona a TOP 3. Pravdou však zůstává, že tohle je soutěž o zpívání, a ne o tom, jak kdo umí skákat na pódiu.

Pro Mira hlasujte ve tvaru STAR 12 na číslo 906 06 13.

 

Přímý přenos dnes ve 20:00 na TV Nova a TV Markíza!!!

Zafiho svět © 2009 Většina práv vyhrazena. (Navštivte zase někdy můj svět :-))

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode