Tam někde venku je řešení...

Postavy

Hlavní postavy:

Leonard Hofstader

Hlavní postava celého seriálu,  je spolubydlící Sheldona a soused Penny. Pracuje na univerzitě na projektu jež ukázal přes 20 000 negativních výsledků. Celý seriál se snaží navázat vztah s Penny.

 

Sheldon Cooper

Nejvýstřednější z čtveřice fyziků - ve svém bytě si potrpí na levé místo na gauči, zákaz vstupu do jeho pokoje, horní patro v ledničce, nehvízdání, předměty značkuje štítky. Pokud někdo z jeho přátel poruší některé z pravidel, tak jim dává "striky". Jeho IQ dosahuje hodnoty 184 bodů. V jedenácti byl na univerzitě a ve čtrnácti maturoval, ale v dětství byl předmětem šikany. Ostatní často dovádí k šílenství. Ve volnám čase vylepšuje míchaná vajíčka, vyrábí světélkující rybky a ponča, nebo se učí mandarínsky.

 

Howard Wolowitz

Jeho styl oblékání a účes se zastavil v 60. letech. Howard doposud žije se svou matkou, má alergii na buráky a je Žid. Penny se snaží zaujmout pečlivě naučenými ruskými frázemi.

 

Rajesh Koothropali

Ind žijící v Americe, není schopen mluvit s ženami dokud není posilněn dostatečným množstvím alkoholu. Bydlí ve starobylém domě, kde bývala továrna na hodinky.

 

Penny

Druhou část světa sériálu The Big Bang Theory představuje sousedka Penny, blondýnka jejíž IQ stačí možná tak na sen o Holywoodu. Penny fyzikům nerozumí ani slovo.

 

Vedlejší postavy

Leslie Winkell - vědkyně, Leonardova kolegyně z laboratoře

Dr. Eric Gablehouser - šéf Univerzity

Kurt - Pennin bývalý přítel měřící dva a půl metru

Stephany Barnett - doktorka, Leonardova přítelkyně (2.série)

Matky hlavních hrdinů - Sheldonova matka je poctivá katolička, Leonardova vědecká nelítostná psycholožka s dlouholetou praxí, Howardova matka je ukřičená Židovka jež Howarda považuje stále za dítě, Rajeshova matka je Indka jež je viděna pouze přes webkameru - všechny matky zvláštním způsobem doplňují děj

 

 

Zafiho svět © 2009 Většina práv vyhrazena. (Navštivte zase někdy můj svět :-))

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode